Slovenský rapper EGO míří s ÓČKO TV do Fabricu

A je to tady! Už v sobotu 23. dubna zavítá vůbec poprvé do Ostravy legendární série ÓČKO PARTY RIDE LIVE! Přijď si vychutnat tento jedinečný zážitek, při kterém se bude klub Fabric otřásat v základech. Nenech si ujít tuto neopakovatelnou akci s názvem PARTY RIDE LIVE PODZEMGANG VOL. II, kde se v hlavní roli představí rapper EGO!

EGO si do své PODZEMGANG CREW pečlivě vybere ty nejtalentovanější mladé umělce, kteří následně vystoupí s tímhle fenomenálním rapperem v rámci jeho live show! Přijď si vychutnat tento unikátní soubor mladých rapperů, performerů, artistů i zpěváků, protože to bude velký! Ale pozor, EGO a jeho Podzemgang crew na to rozhodně nebudou sami! Za gramofony se totiž postaví i dvorní DJ této série a proslulý party-banger DJ Lucky Boy se svým unikátním hip-hop/r´n´b/ghetto-funk stylem!

PRL_PDZMGNG_fabric

Akce se samozřejmě zúčastní i ÓČKO moderátor MatYES s kompletním televizním štábem a společně pro vás budou celou situaci monitorovat a vysílat přímo do ÓČKA! To si prostě nesmíš nechat ujít!

Vstupenky seženeš již brzy v online předprodeji. Ale bacha, mysli na to, že na EGA je lístků vždycky málo (tím spíš, když je ještě navíc s ÓČKEM v zádech)!

Tak neseď doma a buď v ÓČKU!

Nejnovější příspěvky
KUPUJTE VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 250Kč (8,5€):