Exkluzivní noc plná módy a stylu!

V sobotu 12.3. 2016 se klub Fabric již podruhé promění v hlavní dějiště Ostravské módy. Ano, další pokračování FABRIC FASHION NIGHT je tady.
Ten, kdo nás pozorně sledoval ví, že jsme speciálně pro tuto show uspořádali Casting Fabric Fashion Night ✰ FABRIC 14-2-2016. Vítězkou se stala překrásná Gabriela Gášpárová. I na ni se můžete těšit.

Na hosty čeká speciální welcome drink, který zajístí samotný Red Bull se svýmí více než jen příjemnými hosteskami. Naše chuťové pohárky rozmazlí Sushi Samurai Ostrava a nebudou chybět ani oblíbené Yeschips.
Čekají nás celkem tři módní přehlídky, které nám ukáží letošní jarní trendy, a zajistí nám opět dostatek správné fashion inspirace.
Exkluzivně proběhne módní přehlídka luxusního spodního prádla /Luxusnipradlo.cz /. Pomyslnou třešničkou na dortu, se pro tento večer stane přehlídka aktuálních trendů svatebních šatů pro rok 2016. /Satyprotebe – půjčovna svatebních a společenských šatů v Ostravě / Na své si tak příjdou nejen slečny, které letos čeká ten krásný a nezapomenutelný zážitek.

V nabitém programu plném módy a stylu nebude chybět ani prostor pro zajímavé show. Proto jsme se spojili s nadanými osobnostmi, které se postarají o doprovodný program. Čekat můžete taneční show v podáníRoots Company, netradiční podívanou nabídne Vendula Hranická, která vám ukáže, že zaplétání vlasů není vlastně žádná věda, a svou unikátní show nám představí holičství Old Town Barbershop Ostrava. Celým večerem nás provede již všemi dobře známý moderátor Lukáš Lowa.

Těšíme se na vás již 12.3. v klubu Fabric – Ostrava.