LayDee JANE se loučí s českými clubbery svou poslední Farewell Tour!

Legenda české klubové scény LayDee Jane se loučí s českým publikem. Především s klubem Fabric, kde strávila více než 10 let rezidenturou na nezapomenutelných parties Crystal, je spjata nejvíce. 13.5. budete mít poslední šanci vidět LayDee Jane v akci a proto byste neměli chybět. Připravuje pro Vás téměr 3 hodinový set plný vzpomínkových, ale i aktuálních pecek. Na špičkovém Fabric soundystému podpoří Lucku kolegové Martin Gredner, Beck a Jake Haley. Těšíme se na Vás !

FB COVER

LayDee Jane se 16 let profesionálně věnuje taneční hudbě. Jako LayDee Jane vystupuje v nejprestižnějších klubech, festivalech a hudebních akcích po celém světě.
Hrála ve většině evropských zení, v USA, Brazílii, Venezuele, Jihoafrické republice či Vietnamu. V rámci Asia tour 2008 se představila v Číně, Singapuru a Malajsii.
Pravidelně vystupuje v legendárním klubu Amnesia na Ibize, což je v hudební branži DJs vnímáno jako jeden z pomyslných vrcholů.
Aktivně spolupracuje take s řadou významných značek a firem, kde zajišťuje hudební produkce na korporátních eventech společností jako Redbull, Puma, Storm, premiéry nových vozů Porsche, Audi a Volkswagen, či Playboy VIP party pořádané v rámci MMF v Karlových Varech.
Mnoho posluchačů rádií ji zná z vlastních rezidentních pořadů na Evropě 2, Dance ráduu a internetovém rádiu Zlatka.
LayDee Jane jméno jste mohli nalézt v lineupech hvězd jako Tiesto, Paul Oakenfold, Armin van Buuren, Sasha, Judge Jules, Marco V, Ferry Corsten, Paul van Dyk, Eddie Halliwell, Fred Baker, Svenson, Johan Gielen, Randy Katana a mnoha dalších.

www.laydeejane.eu
www.facebook.com/DJLayDeeJane
www.youtube.com/user/LayDeeJaneTv
www.mixcloud.com/laydeejane/