PROMO FOTO

foto stáhnete pravým klikem a "Uložit odkaz jako.."

O KLUBU

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Historie

Dveře dnes již legendárního klubu Fabric se poprvé otevřely v květnu roku 2000. Během první patnáctileté etapy se vyprofiloval do podoby předního českého klubu, který hostil jak přední česká a tak i zahraniční jména taneční scény a potvrzoval svou jedinečnost i úspěšnými rezidentními nocemi jako 3G, Evolution, Crystal či legendární drum’n’bassovou klubovkou SSD aka Slim Slam Drum.

V roce 2015 dostala šanci provozně mladší generace  a po velké úvodní rekonstrukci se klub stále mění a vylepšuje tak, aby dostál svému postavení mezi předními českými kluby.

 

Djs a projekty, které vystoupili ve Fabricu
(Previous DJs and acts)

Hardwell (NL), Valentino Kanzyani (HR), UMEK (SLO), Kosheen (UK), Marco V (NL), Blank & Jones (D), W&W (NL), DJ Antoine (SUI), Stanny Frantzen (NL), Matthew Dekay (NL), Antoine Clamaran (FR), Chris Liebing (D), Ed Rush (UK), Aphrodite (UK), John B (UK), Ummet Ozcan (TUR), Sem Thomasson (BE), Ashley Wallbridge (UK), Roger Shah (D), Frank Kvitta (D), Counterstrike (JAR), Filterheadz (B), Cosmic Gate (D), Andy Moor (UK), Marcus Schossow (SWE), Sven Wittekind (D), A.M.C. (UK), Jade (HU), Michel de Hey (NL), Futurebound (UK), Noisia (NL), Mindscape (HU), Eddie Halliwell (UK), Calyx & TeeBee (UK /SWE), Drumsound (UK), Kyau&Albert (D), Wippenberg (D), Stoneface&Terminal (D), Jaytech (Au), Jose Amnesia (It), Bryan Cox (USA), Mario Ranieri (Aus), Bimbo Jones (UK), Blank&Jones (D), James Zabiela (UK), Jimmy Van M (USA), Bryan Kearney (IRL), Sunny Lax (HU), The Prototypes(UK) a mnoho dalších.

 

Program klubu Fabric je i velmi bohatý na koncertní vystoupení a jména jako Dan Bárta, kapela JAR, Kryštof, Mig 21 či Jarek Nohavica rozhodně není třeba nikomu představovat. Je třeba zmínit, že i spousta světových muzikantů doplnilo line up klubu, kdy mezi nejzásadnější rozhodně patří Dave Wackl, Terry Bozzio, Allan Holdsworth, Levin, Pat Mastelotto či Eric Truffaz.

Možnosti klubu, co se týká kulturních akcí, jsou téměř neomezené, a proto zde bylo uskutečněno nepřeberné množství módních přehlídek, výstav či firemních večírků společností jako Mittal Steel, TV Prima, TV Nova, ČT, PPL, DHL či Dankar.

 

Vybavení klubu:

Klub disponuje hlavním sálem se dvěma bary s kapacitou kolem 500 osob, který je ozvučen aparátem Adamson Spektrix o výkonu cca 20 kW doplněn masivním světelným parkem. Klub dále nabízí vizuální technologie v podobě LCD televizorů či digitálních projektorů. Klub je vybaven technikou pro DJ´s dle celosvětového standardu značek Pioneer a Technics. Součástí hlavního sálu je i „Private zone“, která je vybavena pohodlnými sedačkami.
Dalším prostorem klubu je klidová zóna „Lounge“ s vlastním barem, která skýtá zhruba 100 míst k sezení a odpočinku.

 

Doplňkové služby:

• Pronájem nejen zvukové a světelné techniky (viz záložka RENTAL)
• Cateringové služby
• Realizace kulturního programu (DJ´s, kapely, estrádní umělci, casino, video projekce, laser show)
• Kompletní zaměstnanecký servis (barmani, profesionální ochranka, vstupenkář, osvětlovač a VJ)
• Zajištění pódia pro pořádání koncertů

 

Otevírací doba:

FABRIC Club: Dle pořádaných akcí (viz PROGRAM)

 

Pravidla klubu: